Krachtige led-lamp voor uw werplek met een aantrekkelijk ontwerp. Traploze dimmer met touchfunctie op de lampkop. Perfect voor professionals: ideaal voor laboratoria, werkplaatsen, ingenieursbureaus en studio’s. Extreem zuinig: nieuwste led-technologie, hoge energie-efficiëntie. Solide: robuuste metalen arm van stalen buis met binnenvering en stevige bureauklem met stalen binnenwerk. Technisch veiligheidsconcept Made by MAUL.
De werkplekserie van MAUL bevat het beste op het gebied van bureaulampen. Het biedt u hoge prestaties in licht, lumen vanaf 2800 lux tot meer dan 5000 lux. Afhankelijk van uw professie kiest u de lamp die het best bij u past. De kop is 360 graden draaibaar en de lange armen maken dit product sterk, coöperatief en altijd klaar om u te ondersteunen. De led-lamp is vervangbaar
| Artikelnummer | 1191197 |
| EAN/UPC | 4002390076265 |
| Afmetingen | 80 (B) x 985 (D) x 520 (H) mm |
| Basis productkleur | Wit |
| Bevestigingsmethode | Klembaar |
| Breedte | 80 mm |
| Energie-efficiëntieklasse | E |
| Hoogte | 520 mm |
| Inclusief | 1 x Bureaulamp |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | LED (dimbaar) |
| Manufacturer Part No | 8205302 |
| Merk | Maul |
| Power Type | Netstroom |
| Product Type | Bureaulamp |
| Totale lichtstroom in Lumen | 143 lm |
| Verkoopeenheid | Stuk |































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.