De Kerkmann zijwanden voor het kantoormeubel Dante zijn gemaakt van spaanplaat van kwaliteitshout E1 met een melamineharscoating.
| Artikelnummer | 6457311 |
| EAN/UPC | 4044917421486 |
| Aantal compartimenten | 5 |
| Aantal legborden | 5 Planken |
| Afmetingen | 19 (B) x 325 (D) x 1.900 (H) mm |
| Basis productkleur | Wit |
| Breedte | 19 mm |
| Gewicht | 7500 g |
| Hoogte | 1900 mm |
| Kleur | Wit |
| Made In | Germany |
| Manufacturer Part No | 9906 |
| Materiaal | Gemelamineerde spaanplaat |
| Merk | Kerkmann |
| Product Type | Kastonderdeel |
| Verkoopeenheid | Stuk |
Maak uw boekenkast compleet
De zijpanelen worden geleverd met in hoogte verstelbare voetjes voor een nauwkeurige uitlijning.













Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.