Dit lade-inzetstuk met roestvrij stalen handgreep voor hangmappen heeft een capaciteit voor ongeveer 80 dossiers. De fronten zijn gemaakt van E1 gemelamineerd hout.
| Artikelnummer | 1183496 |
| EAN/UPC | 4044917436336 |
| Afmetingen | 700 (B) x 265 (D) x 300 (H) mm |
| Basis productkleur | Bruin |
| Breedte | 700 mm |
| Draagkracht per legbord (maximaal) | 15 kg |
| Gewicht | 7400 g |
| Hoogte | 300 mm |
| Inclusief | 1 x lade-inzetstuk voor hangmappen |
| Kleur | Lichtbruin |
| Made In | Germany |
| Manufacturer Part No | 13455850 |
| Materiaal | Hout |
| Merk | Kerkmann |
| Product Type | Lade-inzetstuk |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Zelfmontage | Ja |

































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.