Het Hammerbacher mobiel ladenblok 1606 BO heeft 4 wieltjes en is daardoor verrijdbaar. Creëer extra opbergruimte zonder dat u daarvoor beenruimte hoeft in te leveren. Het ladenblok is afsluitbaar en beschikt over 4 laden waarin u documenten en bureaubenodigdheden op kunt bergen. Verder is het ladenblok gemaakt van gemelamineerd spaanplaat en heeft het de volgende afmetingen: 42,8 x 80 x 51,2 cm. Verkrijgbaar in een mooie esdoorn finish. Dit product wordt ongemonteerd geleverd.
| Artikelnummer | 3965487 |
| EAN/UPC | 4032062120200 |
| Aantal laden | 4 Lades |
| Afmetingen | 428 (B) x 580 (D) x 590 (H) mm |
| Afsluitbaar | Niet afsluitbaar |
| Basis productkleur | Bruin |
| Breedte | 428 mm |
| Diepte | 580 mm |
| Hoogte | 590 mm |
| Kleur | Bruin |
| Made In | Europe |
| Manufacturer Part No | V1606/3/3/BO |
| Materiaal | Gemelamineerde spaanplaat |
| Merk | Hammerbacher |
| Meubilaire afwerking | Ahorn |
| Milieu-eisen | FSC®gecertificeerd |
| Monteerservice | Nee |
| Naam meubelprogramma | B-Serie |
| Product Type | Ladeblok |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Zelfmontage | Ja |
Belangrijkste specificaties
- Vier soepel rollende wieltjes
- Afsluitbaar voor extra veiligheid
- Elegant esdoorn design
- Verrijdbaar voor flexibiliteit
- Extra opbergruimte zonder beenverlies
- Afmetingen: 42,8x80x51,2 cm
- Gemaakt van gemelamineerd spaanplaat
- Wordt ongemonteerd geleverd
Mobiele opslagruimte onder uw bureau
Berg documenten en hangmappen op in dit mobiele ladenblok van Hammerbacher. Gemaakt van stevig en duurzaam gemelamineerd spaanplaat.
















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.