Wilt u ergens uw spullen in opbergen, maar ook iets stijlvols? Deze Germania kast is precies wat u nodig heeft. De scharnierende deuren bieden u een beetje privacy als uw archief een beetje slordig is.
Deze kast is zelf te monteren.
| Artikelnummer | 1052900 |
| EAN/UPC | 4005949423305 |
| Aantal compartimenten | 2 |
| Aantal deuren | 2 Deuren |
| Afmetingen | 800 (B) x 400 (D) x 1.200 (H) mm |
| Afsluitbaar | Afsluitbaar |
| Basis productkleur | Bruin |
| Breedte | 800 mm |
| Deurtype | Draaideur |
| Draagkracht per legbord (maximaal) | 10 kg |
| Gewicht | 40900 g |
| Hoogte | 1200 mm |
| Inclusief | 1 x Kast |
| Kleur | Bruin, grafiet |
| Made In | Germany |
| Manufacturer Part No | 4233-564 |
| Materiaal | Melamine |
| Merk | GERMANIA |
| Meubilaire afwerking | Eiken |
| Naam meubelprogramma | GW-Agenda HOME |
| Product Type | Draaideurkast |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Zelfmontage | Ja |
Belangrijkste specificaties
- Ruime opbergruimte
- Stijlvol ontwerp
- Scharnierende deuren
- Zelf te monteren
- Hoge kwaliteit materiaal
Berg het op in een Germania
Elk van de twee planken kan tot 10 kg dragen om ervoor te zorgen dat ze u de stabiliteit bieden die u zoekt. Alle Germania-meubelen worden in Duitsland ontwikkeld en geproduceerd.


















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.