Archiefkast met 2 deuren, met daarachter 4 verstelbare legplanken (elk belastbaar tot 10 kg), waardoor 5 maphoogtes ontstaan. Bovenste plank belastbaar tot 10 kg, onderste plank belastbaar tot 30 kg. Meubilair in de kleur wit, 1 zwarte randgreep van gepoedercoat metaal, 5 zwarte kunststof meubelglijders. Schok- en stootvaste randen, krasbestendige en duurzame oppervlaktecoating. Deuren sluiten langzaam, zacht en geruisloos dankzij geïntegreerde demper. Milieuvriendelijk verpakt zonder polystyreen. Gemaakt in Duitsland.
| Artikelnummer | 1287837 |
| EAN/UPC | 4005949437128 |
| Afmetingen | 810 (B) x 400 (D) x 1.970 (H) mm |
| Afsluitbaar | Niet afsluitbaar |
| Basis productkleur | Wit |
| Breedte | 810 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Draagkracht per legbord (maximaal) | 10 kg |
| Gewicht | 59513 g |
| Hoogte | 1970 mm |
| Inclusief | 1 x Archiefkast |
| Kleur | Wit |
| Made In | Germany |
| Manufacturer Part No | 4371-84 |
| Materiaal | Spaanplaat |
| Merk | GERMANIA |
| Naam meubelprogramma | GW-Mailand |
| Product Type | Archiefkast |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Zelfmontage | Ja |






















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.