| Artikelnummer | 1184461 |
| EAN/UPC | 6090309439476 |
| Afmetingen | 570 (B) x 615 (D) x 790 (H) mm |
| Armleuningen (inclusief/optioneel) | Vaste armleuning |
| Basis productkleur | Grijs |
| Brandwerendheid | Ja |
| Breedte rugleuning | 475 mm |
| Breedte zitting | 475 mm |
| Draagkracht (maximaal) | 100 kg |
| Framekleur | Zwart |
| Hoogte rugleuning | 790 mm |
| Inclusief | 1 x Vergaderstoel |
| Kleur | Antraciet |
| Made In | Netherlands (the) |
| Manufacturer Part No | 552223 |
| Materiaal zitting/rugleuning | Stof |
| Merk | euroseats |
| Productgebied | Smart |
| Product Type | Vergaderstoel |
| Stapelbaar | Niet stapelbaar |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Zelfmontage | Nee |
| Zitdiepte | 450 |
euroseats Copenhage Vergaderstoel Stof Vaste armleuning Antraciet 100 kg 552223 570 x 615 x 790 mm
€253.00 Oorspronkelijke prijs was: €253.00.€113.06Huidige prijs is: €113.06.
Artikelnummer: SKULAsSdmJ7bD Categorieën: Bezoekersstoelen, Kantoormeubelen, Meubilair, Stoelen, Stoelen Tag: Euroseats Merk: Euroseats
Wees de eerste om “euroseats Copenhage Vergaderstoel Stof Vaste armleuning Antraciet 100 kg 552223 570 x 615 x 790 mm” te beoordelen Reactie annuleren
Gerelateerde producten
Aanbieding!
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Phoenix Gegevenskluis met vingerafdrukvergrendeling 63L DS2501F 640 x 500 x 500 mm Wit
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Kantoormeubelen
€113.15
Bureaus & Tafels
€68.99
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Hammerbacher Matrix Gemelamineerde spaanplaat Archiefkast 2 Planken 406 x 420 x 2.004 mm Grijs
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Aanbieding!
Kantoormeubelen
€129.62
Aanbieding!
Kantoormeubelen
Hammerbacher Kast Spaanplaat 2 Planken Afsluitbaar Ahorn Wit
Aanbieding!
Aanbieding!
Bureaus & Tafels
Aanbieding!
Inrichting
€116.83
€129.62













Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.