Het correct en goed beheren van informatie is een fundamentele en noodzakelijke taak in elk degelijk kantoor. Een gebrek aan orde en organisatie kost uiteindelijk alleen maar tijd en geld.
Om dit te voorkomen heeft Bisley archiefkasten ontworpen die de efficiëntie verhogen. Deze stalen kasten zijn gemaakt van duurzaam staal, zodat u weet dat ze lang meegaan, een eigenschap die nodig is als u de inhoud wilt beschermen.
Maar een sterke kast is niet veel waard zonder een goed slot: Bisley heeft ook een vergrendelingsmechanisme ingebouwd dat de 4 A4-laden van de archiefkast beveiligt tegen onbevoegd openen. Wacht niet tot het te laat is: maak de investering en zorg dat uw opslagruimte klaar is voor wanneer u deze wilt gebruiken, niet voor wanneer u deze nodig heeft.
| Artikelnummer | 2689226 |
| EAN/UPC | 5020073736113 |
| Aantal hangmappenladen | 4 Lades |
| Afmetingen | 413 (B) x 400 (D) x 1.321 (H) mm |
| Afsluitbaar | Afsluitbaar |
| Basis productkleur | Grijs |
| Breedte | 413 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Gewicht | 26500 g |
| Hoogte | 1321 mm |
| Inclusief | 1 x Archiefkast |
| Kleur | Grijs |
| Made In | United Kingdom |
| Manufacturer Part No | PFA4F645 |
| Materiaal | Staal |
| Merk | Bisley Home |
| Product Type | Archiefkast |
| Type opslag gebruik | Afdeling |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Zelfmontage | Ja |
Belangrijkste specificaties
- 4 ruime A4-laden
- Afsluitbaar voor extra veiligheid
- Vergrendelmechanisme inbegrepen
- Efficiëntie verhogend ontwerp
Neem de controle over uw mappen voordat ze uw werkplek overnemen
De stalen archiefkast van Bisley is de juiste keuze om uw documenten geordend te houden en tegelijkertijd beveiligd en toegankelijk te houden.























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.