Bisley Home heeft een scala aan kantoormeubilair ideaal voor elk thuiskantoor. De Home archiefkast is de perfecte aanvulling op uw werkplek en biedt u volop opbergruimte.
Deze kast in het bijzonder wordt geleverd met 2 archieflades die voor 80% kunnen worden uitgeschoven, zodat u volledige toegang heeft tot al uw gearchiveerde documenten. De lades hebben kogellagerrails voor een makkelijke toegang, samen met de kunststof handgrepen aan de voorkant van de lades. Sommige lades zijn ook afsluitbaar, zodat ze volledig beschermd zijn.
| Artikelnummer | 4700963 |
| EAN/UPC | 5020073708790 |
| Afmetingen | 413 (B) x 400 (D) x 672 (H) mm |
| Afsluitbaar | Afsluitbaar |
| Basis productkleur | Grijs |
| Breedte | 413 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Gewicht | 13479 g |
| Hoogte | 672 mm |
| Inclusief | 1 x Archiefkast |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Made In | United Kingdom |
| Manufacturer Part No | PFA2645 |
| Materiaal | Staal |
| Merk | Bisley Home |
| Product Type | Archiefkast |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Zelfmontage | Nee |
Belangrijkste specificaties
- Afsluitbare archieflades
- Kogellagerrails voor soepele werking
- Lades 80% uitschuifbaar
- Kunststof handgrepen voor gemak
- Compact formaat past overal
- Stijlvol lichtgrijs ontwerp
- Ideaal voor thuiskantoor
- Ruime opbergruimte
Orden uw werkplek precies zoals u dat wilt
Heeft u een stevige, maar betaalbare archiefkast nodig voor uw thuiskantoor? Bisley Home Filer is precies wat u zoekt om uw werkplek altijd opgeruimd te houden.




















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.