Til uw werkplek naar een hoger niveau met de perfecte combinatie van comfort, duurzaamheid en ergonomisch ontwerp. De ideale rugleuning van gaas zorgt voor ventilatie en ondersteunt uw ruggengraat, terwijl de royaal beklede zitting de hele dag door comfort biedt.
De zacht beklede armleuningen zijn in zeven standen verstelbaar en passen zich aan uw wensen aan, om u de juiste ondersteuning te bieden.
De stevige nylon voet van 70 cm garandeert stabiliteit en vormt een aanvulling op het strakke zwarte ontwerp dat naadloos in elke kantooromgeving past.
| Artikelnummer | 1272971 |
| EAN/UPC | 4250950232396 |
| Armleuningen (inclusief/optioneel) | In hoogte verstelbare armleuning |
| Basis productkleur | Zwart |
| Brandwerendheid | Nee |
| Breedte zitting | 500 mm |
| Draagkracht (maximaal) | 120 kg |
| Inclusief | 1 x Bureaustoel, 2 x Armsteun |
| Kleur | Zwart |
| Manufacturer Part No | SPM1.275 |
| Merk | AMSTYLE |
| Product Type | Bürostuhl |
| Speciale lendensteun | Ja |
| Type mechanisme | Synchroonmechanisme |
| Verkoopeenheid | Stuk |
| Wieltjes | 5 |
| Zelfmontage | Ja |
| Zitdiepte | 500 mm |
Belangrijkste specificaties
- Ergonomisch ontwerp
- Synchroonmechanisme
- Hoogteverstelbaar
- Verstelbare armleuningen
- Maximale belasting 120 kg
- Ventilerende rugleuning
- Royaal beklede zitting
- Zacht beklede armleuningen
- Stevige nylon voet
- Stijlvol zwart ontwerp
AMSTYLE verbetert de prestaties van bureaustoelen met een adaptief ergonomisch ontwerp
De AMSTYLE-bureaustoel biedt ademende gaas-ondersteuning, verstelbare armleuningen en betrouwbare stabiliteit, waardoor deze bureaustoel ideaal is voor moderne professionele werkplekken van vandaag.





















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.